Мюнхен: поліція заявила про відбій тривоги, нападник покінчив з собою

Внаслідок стрілянини в торговельному центрі Olympia в Мюнхені загинули щонайменше десятеро осіб, у тому числі сам стрілець, понад 20 людей поранені.

Про це пише DW.com.

Внаслідок поранень, отриманих в торговельному центрі у Мюнхені від пострілів невідомих, одна особа померла у лікарні. Раніше повідомлялось, про 9 загиблих. За актуальною інформацією, отриманою зі станцій швидкої допомоги та лікарень, поранених внаслідок стрілянини у торговому центрі більше 20.

У поліції Мюнхена також повідомили, що у ході розшукової операції знайдено тіло одного чоловіка, який покінчив життя самогубством. Цілком ймовірно, що він діяв один.

На ранок суботи скликається засідання Ради безпеки ФРН, до якої входять канцлерка, міністри оборони, внутрішніх та закордонних справ, а також керівник служби канцлерки. До них долучаються також очільники Федеральної кримінальної служби, розвідувального та контррозвідувального відомств.

Як повідомлялося, у торговому центрі “Олімпія” на півночі Мюнхена сталася стрілянина. Свідки повідомляли про трьох різних людей з вогнепальною зброєю.

За попередніми даними, серед загиблих та постраждалих унаслідок стрілянини немає українців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>