Міграційна служба: Припинити українське громадянство може тільки указ президента

У Державній міграційній службі України наголошують, що закони Росії не можуть змінити процедури позбавлення українського громадянства.

Про це повідомив речник ДМСУ Сергій Гунько, передає “Громадське радіо”.

“Процедура виходу з громадянства України прописана в Законі “Про громадянство України” і змінити цю процедуру, цей закон може лише Верховна Рада України. Тобто незалежно від будь-яких рішень будь-яких держав світу, процедура залишиться такою, як і була”, – зазначив Гунько.

Також речник наголошує, що якщо людина не вийшла з українського громадянства за законами України, вона залишається громадянином держави.

“Припинення громадянства України - це тільки указ президента України. Інших варіантів припинення громадянства України не існує”, - наголосив Гунько.

Як повідомлялося, Державна дума Росії прийняла закон, за яким українцям, щоб відмовитися від свого громадянства, достатньо буде надати завірену нотаріально копію звернення про відмову від громадянства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>