Міжвідомча комісія — Зеленський змінив склад Міжвідомчої комісії – Політика

Президент України Володимир Зеленський ввів до складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю керівника служби з питань військово-технічного співробітництва РНБО України Андрія Тивончука, який тепер буде секретарем цієї комісії. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що до складу комісії також увійшов заступник голови Державної митної служби України Денис Шендрик.

При цьому з комісії було виведено колишнього в.о. керівника служби з питань ВТС та ОПК апарату РНБО України Сергія Дидинського, який був раніше її секретарем.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський затвердив склад Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Раніше Володимир Зеленський призначив заступника міністра оборони Олександр Поліщука головою Міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

29 листопада президент Володимир Зеленський вивів Сергія Кривоноса зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва й експортного контролю та Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій зі зміцненню обороноздатності держави, які він очолював.

Наприкінці жовтня Кривонос повідомив про свою майбутню відставку, так як новий секретар РНБО Олексій Данілов не бачить його на цій посаді. При цьому Кривонос публічно відмовлявся давати оцінку призначенню радниками секретаря РНБО представників шоу-бізнесу Сергія Сивоха і Максима Ткаченка.

4 березня п’ятий президент України Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО і голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. 12 березня та 9 квітня на ці посади призначено полковника Сергія Кривоноса – колишнього командир 8-го Хмельницького полку спецпризначення ЗСУ, організатора оборони Краматорського аеродрому в 2014 році. З листопада 2014 Кривоніс очолював Управління спеціальних операцій Генштабу, в січні 2016 року був призначений першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>