Мілевський готовий повернутися в "Динамо"

Поки що у форварда не було гідних пропозицій з України.324

<!–    ""  –>

Нападник “Тосно” Артем Мілевський заявив, що хотів би повернутися в Україну і знову одягнути футболку “Динамо”.

“Чи хотілося б в майбутньому повернутися в Україну? Звичайно. Тепер всі пишуть: ось, Мілевський поїхав в “Тосно”, поїхав у Росію, але при цьому ніхто не пише, що з України не було жодної гідної пропозиції. Природно, я готовий повернутися в “Динамо” (Київ). Це мій рідний клуб, я сто разів вже про це говорив і буду говорити. Тому все можливо в цьому житті”, – зазначив Мілевський.

“Чому вибрав “Тосно”? Я звик грати і добиватися результатів з командами, які борються за чемпіонство, які ставлять перед собою максимальні завдання. Зараз у “Тосно” стоїть завдання виходу в Прем’єр-лігу. Переговорили з генеральним директором клубу В’ячеславом Матюшенко і з моїм агентом і вирішили, що завдання стоїть серйозне і цілком здійсненне. Тому я прийшов сюди, щоб допомогти команді його виконати. Поки у мене все виходить, дай бог, щоб ми до кінця травня вирішили завдання”, – також сказав нападник.

В поточному сезоні Мілевський тричі виходив у складі “Тосно” на заміну. В цих матчах форварду вдалося зробити один гольовий пас.


За матеріалами:

life.ru


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>