Мільярдер, наближений до Путіна, втік з Монако до Москви

Дмитро Риболовлєв – російський мільярдер, наближений до президента РФ – після звільнення з поліції покинув Монако і приїхав до Москви.

Про це 10 листопада повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на представника Риболовлєва Дмитра Чечкіна.

Він зазначив, що Риболовлєв “звільнений не під заставу і не під підписку про невиїзд, а під умову судового контролю”.

“Йому не заборонено залишати Монако і він не обмежений у переміщеннях”, – заявив Чечкін.

Він також не став коментувати, чи надовго бізнесмен приїхав до Москви і чи має намір повертатися назад до Монако.

Нагадаємо, 6 листопада у Монако поліція затримала Риболовлєва для допиту. Йому висунули звинувачення у справі про корупцію. Згодом російського мільярдера відпустили під підписку про невиїзд

Розслідування діяльності бізнесмена було розпочато генеральним прокурором Монако у зв’язку з фактами корупції, торгівлі впливом та іншими епізодами. 

Риболовлєв – російський підприємець, колишній фактичний власник “Уралкалію” в 1990-2000-х роках, з 2010 року – контролюючий акціонер Банку Кіпру, з 2011 року – основний власник французького футбольного клубу “Монако”.

Мінфін США включав Риболовлєва до так званого “кремлівського списку” – наближеного до президента РФ оточення. Журнал Forbes оцінює статки Риболовлєва у 6,8 млрд доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>