Мільярдер Стайєр запустив кампанію по імпічменту Трампа

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

Американський мільярдер Том Стайєр почав кампанію по імпічменту президента США Дональда Трампа, про що й повідомив на своїй сторінці в Twitter, передає Ukr.Media.

“Трамп загрожує нашій конституції, нашим свободам і нашому життю. Настав час розпочати процедуру імпічменту. Приєднуйтесь до нас”, – написав мільярдер і опублікував відео зі зверненням.

У ролику Стайєр зазначає, що Трамп підвів Сполучені Штати до порогу ядерної війни, крім того, він нехтує законом, отримує гроші від іноземних урядів і погрожує ЗМІ.

“Треба оголосити імпічмент та відсторонити від посади небезпечного президента. Якщо це не привід, тоді у що перетворився наш уряд?” – каже Стайєр.

У своєму зверненні він також нагадав, що раніше Конгрес, в якому більшість складали республіканці, оголосив імпічмент президенту за набагато менші порушення і сьогодні люди в Конгресі знають, що цей президент є очевидною і нагальною загрозою.

Мільярдер також розмістив посилання на сайт, де пропонується поставити електронний підпис за імпічмент нинішнього президента США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>