Міліція разом з Правим сектором очистить Київ від алкогольних …

Міліція разом з Правим сектором очистить Київ від алкогольних …

“Зачистку” від спиртних ларьків в Києві почнуть з Деснянського району

Міліція Києва і Правий сектор домовилися спільно очистити місто від кіосків з продажу алкогольних напоїв. Про це повідомив начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві Олександр Терещук на брифінгу в середу, 12 листопада. “Міліція налаштована на те, щоб цьому явищу дати бій. Ми домовилися з Правим сектором разом в рамках правового поля навести порядок”, – сказав Терещук.

З його слів, загалом у столиці налічується 360 кіосків, де незаконно продають алкогольні напої. “За статистикою значна кількість злочинів скоюється саме у стані алкогольного сп’яніння. Виходить так: випив в МАФі – скоїв злочин. З цим треба покінчити”, – заявив начальник столичної міліції.

Терещук також звернувся до власників кіосків із закликом добровільно відмовитися від незаконної діяльності та розповів, що демонтаж кіосків з алкоголем розпочнеться з Деснянського району, а через а через “тиждень-два” продовжиться на всій території міста.

Як повідомляв Кореспондент.net, Київська міська рада має намір обмежити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива у столиці з 22:00 до 10:00 кожен день, враховуючи вихідні дні та свята.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>