Міліція розслідує вибух в Одесі як теракт – Інтерфакс

Міліція розслідує вибух в Одесі як теракт – Інтерфакс

Міліція визнала черговий вибух в Одесі терактом – (ч. 1 ст. 258 КК України), повідомив відділ зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в Одеській області в неділю.

За даними правоохоронців, потужність вибуху була близько 600 г у тротиловому еквіваленті.

У результаті вибуху пошкоджено нежитлові приміщення волонтерського центру, на вікно якого було закладено вибуховий пристрій, і квартири навпроти, в яких вибило шибки. Потерпілих немає.

Як повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в правоохоронних органах, цьому вибуху слідчі управління СБУ в Одеській області приділили особливу увагу. Співрозмовник агентства також припустив, що цей вибух пов’язаний з політичними процесами в Одесі.

Як повідомлялося, черговий вибух в Одесі стався пізно ввечері в суботу. Атаки зазнав волонтерський центр на вул. Старопортофранковської, 14а. За останні місяці в Одесі сталося близько двох десятків вибухів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>