Мінкультури: За участь у Koktebel Jazz Party в Криму артистам заборонять в’їзд в Україну

У зв’язку із намірами діячів культури – громадян іноземних держав відвідати окуповану територію АР Крим для участі в так званому Koktebel Jazz Party Міністерство культури України звертає увагу на те, що така поїздка не погоджена з українською стороною.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій, на офіційному сайті Мінкультури.

В’їзд та виїзд на окуповану територію АР Крим здійснюється відповідно до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від від 4 червня 2015 р. № 367.

У разі порушення встановленого Порядку до порушників будуть застосовані визначені законодавством України обмеження.

«Прибуття іноземних діячів культури на цей захід матиме прямий наслідок у вигляді заборони їхнього в’їзду на територію України» – наголосив віце-прем’єр-міністр – міністр культури В’ячеслав Кириленко.

Заявлено, що у так званому Koktebel Jazz Party планують брати участь такі іноземні музиканти: Том Харрелл, Дебора Браун, Валерій Пономарьов, Гері Бартц, Ігор Бутман, Енвер Ізмайлов, Віл Джонс, Лариса Доліна, Володимир Нестеренко, Ігор Золотухін, Андрій Давидян, Євгеній Рябой, Дмитро Мосьпан, гурт Four Tenors (Сергій Головня, Костянтин Горшков, Роман Соколов, Антон Залєтаєв, Яків Окунь, Володимир Кольцов-Крутов, Олександр Зінгер, Каріна Кожевнікова), Вагіф Садихов, Afromania, Маріам Мерабова, Грег Тарді, RedSquareBand (Артур Бест, Етері Беріашвілі, Альона Тоймінцева, Георгій Мелікішвілі, Георгій Юфа, Андрій Давидян), Авішай Коен, Павло Сурков, Ірина Роділєс, Олексій Кузнєцов, Володимир Нестеренко, Ерік Девіс, НешітВейтс.

У свою чергу, Міністерство культури України висловлює подяку за повагу до українського законодавства гурту De Phazz та Артуро Сандовалю, які відмовились від участі в так званому Koktebel Jazz Party.

Нагадаємо, що справжній український фестиваль «Джаз Коктебель –2015» відбудеться 23-30 серпня у селищі Затока Одеської області. Участь у фестивалі, що проходитиме вже в тринадцяте, візьмуть багато відомих музикантів з України, Європи та США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>