Міноборони: Україна ніколи не виробляла ракети Бук

Міноборони: Україна ніколи не виробляла ракети Бук

У відомстві відповіли на сюжет одного з російських телеканалів.

Україна ніколи не виробляла зенітно-ракетний комплекс “Бук”, його серійне виробництво здійснювалося і здійснюється виключно на території Росії, йдеться в заяві прес-служби Міністерства оборони України у зв’язку з виходом відповідного сюжету в ефірі одного з російських телеканалів.

У сюжеті телеканалу НТВ від 5 квітня директор російського музею ППО Юрій Кнутов заявляв, що ЗРК “Бук”, з якого, нібито, був збитий “Боїнг”, вироблений в Україні. Більше того: за його словами, ця модифікація пускової установки “була придумана, випускалася і досі випускається тільки в Україні, в Запоріжжі”.

“У відповідь на заяву російських ЗМІ повідомляємо, що підприємствами оборонно-промислового комплексу України виробництво ЗРК “Бук” любих модифікацій ніколи не здійснювалося. Серійне виробництво засобів комплексу, як бойових, так і технічних, здійснювалося і продовжує здійснюватися виключно на території Російської Федерації”, – йдеться в повідомленні Міноборони.

У міністерстві наголошують, що серійне виробництво всіх бойових і технічних засобів комплексу “Бук” здійснювалося і продовжує здійснюватися виключно на території Російської Федерації, а саме: на ВАТ “Ульяновський механічний завод”, ВАТ “Машинобудівний завод ім. М. І.Калініна” (Єкатеринбург); ВАТ “Долгопрудненський машинобудівний завод”.

Нагадаємо, міністр оборони України розповів про свої доходи.

Міноборони витратить на ремонт артилерії 100 млн грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>