Міноборони: 18 березня почнеться демобілізація

Міноборони: 18 березня почнеться демобілізація

З 18 березня почнеться демобілізація службовців Збройних Сил України, які відслужили майже рік. Про це заявив заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони Сергій Галушко в ефірі Еспресо.TV.

З 18 березня почнеться процес демобілізації. Підходи наступні: людина повинна перебувати в строю рік мінус 10 днів з дня прибуття до військового комісаріату для проходження служби з мобілізації. Тобто, якщо 20 квітня людина прибула до військового комісаріата для відправки у війська, то 10 квітня він має вже бути звільнений в запас по демобілізації“, – пояснив Галушко.

Нагадаємо, 14 січня президент України Петро Порошенко підписав указ про четверту хвилю мобілізації, під час якої до армії призовуть 50 тисяч військовозобов’язаних. Водночас президент повідомив про намір підписати указ про демобілізацію тих, хто провів в зоні АТО по 6-7 місяців.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>