Мінські угоди викреслені із законопроекту по Донбасу

Петро Порошенко і його БПП виконали вимоги партнерів по коаліції, Народного фронту, щоб у новому законопроекті “Про особливості державної політики…” зникла згадка про Мінські угоди.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Сергій Рахманін. За словами автора, спочатку Банкова висловила готовність замінити посилання на мінські угоди посиланням на резолюцію Радбезу ООН від 17 лютого 2015-го, де виражалося “схвалення “Комплексу заходів по виконанню мінських угод”, прийнятим і підписаною в Мінську 12 лютого 2015 року”.

Потім відмовилися і від цього. “Петро Олексійович потребував підтримки партнерів по коаліції, а тому врахував їхні побажання”, – зазначає Рахманін.

Порошенко основної мети домігся — зобов’язання перед західними партнерами виконав. Проект №7164 став законом, віртуальне життя “особливого статусу” продовжено ще на рік.

Детальніше про особливості нового закону про деокупації Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна “Особливий порядок законотворчості” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>