Міністр економіки подав у відставку

Міністр економіки подав у відставку

Павло Шеремета подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України. Шеремета написав заяву про відставку і подав її прем’єр-міністру Арсенію Яценюку під час засідання уряду, яке відбулось у середу, 20 серпня. Про це з посиланням на учасників засідання уряду повідомили низка українських ЗМІ.

У четвер вранці Павло Шеремета підтвердив свою відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, відповідаючи на численні запитання з цього приводу.

«Так, замість далі воювати зі вчорашньою системою, вирішив зосередитись на роботі з завтрашніми людьми, які створять завтрашню систему», – написав міністр.

Причиною відходу голови Мінекономіки Павла Шеремети у відставку став конфлікт з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком щодо призначення Валерія П’ятницького торговим представником України. Про це повідомило джерело в Кабінеті Мінітрів, інформує Апостроф.

«Відставка міністра економічного розвитку і торгівлі сталася через конфлікт, який виник на засіданні Кабінету Міністрів 20 серпня між Павлом Шереметою і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Шеремета не погодився з призначенням Валерія П’ятницького на посаду торгового представника України», – розповіли у Кабміні і додали, що він запропонував перенести розгляд цього питання на наступний тиждень, однак очільник уряду не підтримав ініціативу міністра.

«Яценюк заявив, що призначення необхідно здійснити без зволікання, щоб П’ятницький був присутній на переговорах президента України з головами держав країн Митного союзу в Мінську 26 серпня вже на новій посаді», – зазначає інтернет-видання.

В результаті, питання призначення П’ятницького на посаду торгового представника було винесеним на голосування і підтримано всіма членами Кабміну, крім міністра економіки. Як розповів один з учасників засідання, після цього Павло Шеремета «взяв піджак і без пояснення причин залишив засідання».

Зазначимо, Павло Шеремета до свого призначення на пост міністра очолював Київську школу економіки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>