Місяць закриє Сонце востаннє: вчені кажуть про закриття "коридору затемнень-2018"

Астрологи попереджають про сонячне затемнення, що очікується вже 11 серпня. Це останнє в низці явищ, які називають “коридором затемнень 2018″. Побачити затемнення можна буде в небі над північною частиною Європи і Азії, передає Forbes

Так, поспостерігати за таким явищем можна буде в Канаді, Гренландії, країнах Північної Європи (Ісландія, Велика Британія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Естонія і Латвія), на півночі Росії, в Казахстані, Киргизії, Монголії та Китаї.

Крім того, під час заходу сонця затемнення можна буде помітити у Північній та Південній Кореї.

Найбільшу фазу часткового затемнення, кажуть астрологи, можна буде побачити в районі Східно-Сибірського моря, неподалік від острова Врангеля – приблизно 65% видимого диска Сонця підуть у тінь. В Якутську сонце буде закрито на 57%, а в Гренландії – на 50%.

Як відомо, під час сонячного затемнення Місяць проходить між Землею та сонцем, кидаючи тінь на планету.  Із Землі здається, що Місяць закриває Сонце.  Але під час сонячного затемнення 11 серпня земну поверхню перетне тільки місячна півтінь.

Попри це, аби не пошкодити зір та насолодитися дійством, варто вдягати окуляри зі спеціальними фільтрами. Світло, що оточує Місяць, все ще є дуже яскравим.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

“Коли він поруч”: Марс наблизився на мінімальну відстань до Землі – ФОТОLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>