Набула чинності 25-літня заборона на відстріл лосів

Мораторій повинен захистити лосів від зникнення в Україні.


лось

<!–        –>

В Україні 3 лютого набрав чинності мораторій на відстріл лосів, заявив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

“З сьогоднішнього дня полювання на цих тварин протягом 25 найближчих років на території України заборонене. Тільки що підписав відповідний наказ”, – заявив міністр.

Він підкреслив, що з мораторієм країна спізнилася на 20-30 років. Сигналом до введення мораторію стало криваве полювання на Чернігівщині, в якій постраждало ціле стадо.

“Зараз, за різними підрахунками, популяція лосів в Україні налічує від 2 до 6 тис. особин. Тоді як у Білорусі і Польщі близько 30 тис. До речі, Польщу теж свого часу спіткала подібна історія з масовим відстрілом цих тварин. З 2001 року там введено мораторій і популяція лося за цей час зросла в кілька разів”, – зазначив міністр.

Як повідомлялося, міжнародна група біологів стверджує, що великим тваринам загрожує вимирання до 2100 року.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>