Названі деталі специфікації Google Pixel 3 XL

Pixel 3 XL отримає чіпсет Snapdragon 845 і 4 ГБ оперативної пам’яті.До виходу оновленої лінійки Google Pixel залишилося всього кілька місяців, однак деталей про майбутні новинки компанія не розголошує. Проте недавно в мережі з’явилися живі фото Google Pixel 3 XL, а також результати тестування смартфона в Geekbench, які розкривають технічні характеристики флагмана пошукового гіганта, передає Хроніка.інфо з посиланням на semobile.com.ua.

Судячи за даними бенчмарка, Pixel 3 XL отримає чіпсет Snapdragon 845 і 4 ГБ оперативної пам’яті: це підтверджують і попередні витоку щодо специфікацій новинки. Такий обсяг не виглядає флагманським на тлі того ж Galaxy Note 9 з 6 ГБ RAM, але враховуючи, що «пікселі» працюють на чистому Android, цього повинно вистачити для комфортного використання смартфона.


Апарат набрав 2 426 балів в одноядерному випробуванні, і 8 355 – в багатоядерном. Результат не рекордний для пристрою з такими характеристиками, але варто врахувати, що тестування, швидше за все, проводилося на прототипі Pixel 3 XL, і фінальні результати серійних зразків, напевно, будуть відрізнятися.

Примітно і згадка версії ОС: схоже, що Google почне поставляти свій новий флагман з вже встановленою версією Android P, реліз якої очікується вже зовсім скоро.

Інформації про молодшої версії пристрою досі зовсім трохи, але не виключено, що результати тестування Pixel 3 з’являться в Geekbench вже найближчим часом. Варто зазначити, що вихід третього покоління «пікселів», за наявною інформацією, заплановано на жовтень 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>