Найближчої доби у справі Н.Савченко можуть відбутися позитивні зміни – адвокат – Інтерфакс

Адвокат української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков анонсує можливу “позитивну зміну” в справі своєї підзахисної.

“Можливо, що найближчої доби в справі Надії буде якась позитивна зміна, що перебуває в компетенції Генеральної прокуратури України”, – сказав він на брифінгу у вівторок у Києві.

Пізніше І. Новіков уточнив, що в Генпрокуратури України є нова інформація”, що може бути оприлюднена найближчої доби.

“Інформація поки що конфіденційна, я не можу її розкривати. Навряд чи вона вплине на вирок суду, але вона дуже сильно може вплинути на сприйняття цього вироку в світі, чого ми власне домагаємося”, – розповів він.

Як повідомлялося, раніше у вівторок генпрокурор України Віктор Шокін повідомив про рішення повідомити низку осіб про підозру у скоєнні злочинів проти Н.Савченко. “Прийнято рішення повідомити про підозру громадян як України, так і РФ про вчинення злочинів відносно Надії Савченко”, – сказав генпрокурор на брифінгу в Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>