Найбільший у світі радіотелескоп почав свою роботу

Діаметр радіотелескопа становить 500 метрів.


fast

<!–  FAST   –>

У Китаї розпочав роботу найбільший у світі радіотелескоп FAST (Five-hundred-meter Aperture Spherical Telescope), повідомляє ShanghaiDaily.com.

На церемонії відкриття зібрались сотні вчених і астрономів-любителів. Телескоп складається з 4450 панелей, його діаметр дорівнює 500 метрам, а площу мужна порівняти з площею 30 полів для гри у футбол.

Роботи з будівництва телескопа почалися у 2011 році, його вартість склала 180 мільйонів доларів.

15 вересня Китай запустив на орбіту жилу космічну лабораторію “Тяньгун 2. Її основними завданнями стануть прийом пілотованих і вантажних космічних кораблів, тестування середньострокового перебування на орбіті астронавтів, дозаправка паливом і проведення ряду наукових і прикладних експериментів. “Тяньгун-2″ стане другою орбітальної лабораторії Китаю, її довжина становить 10,4 метра, діаметр — 3,35 метра, вага — 8,6 тонни.

Згідно з планами вчених, в середині жовтня в лабораторію прибудуть два китайських астронавта, які пробудуть на ній 30 днів.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>