Напад на туристів в Єгипті: зловмисник навмисно атакував іноземців – РБК

Нападник на туристів в Єгипті навмисно атакував шістьох іноземців, двоє з яких загинули, передає Associated Press з посиланням на співробітника служби безпеки Єгипту.

За словами чиновника, 20-річний нападник у ході нападу на туристів закликав персонал готелю триматися від нього подалі, так як він не хотів поранити єгиптян. Зловмисник був одягнений у чорну футболку та сині джинси і носив ніж. У місцевому Міністерстві внутрішніх справ додали, що нападника, який пробрався на територію готелю і напав на туристів, негайно заарештували.

Нагадаємо, раніше влада Єгипту офіційно спростувала загибель українців у Хургаді. За офіційними даними, в результаті збройного нападу на туристів у готелі Sunny Days El Palacio загинуло два громадянина Німеччини, а не України, як повідомлялося раніше. Крім того, госпіталізували ще чотирьох осіб. Серед них два туриста з Чехії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>