Нардепа Семенченка в суботу контизило поблизу Дебальцевого … – Інтерфакс

Нардепа Семенченка в суботу контизило поблизу Дебальцевого … – Інтерфакс

У районі Дебальцевого (Донецька обл.) у суботу був контужений народний депутат України, командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко, інформує прес-служба батальйону.

“31.01 командир батальйону Семен Семенченко брав участь у проведенні операції з розблокування батальйону “Світязь”. Під час операції був контужений. Сьогодні вранці після попадання в ДТП стан Семена Семенченка погіршився”, – йдеться в повідомленні прес-служби батальйону, розміщеного в неділю на особистій сторінці нардепа в соцмережі “Фейсбук”.

За інформацією прес-служби, комбатові було надано медичну допомогу.

Як повідомлялося, С.Семенченко прибув на околиці Дебальцеве в розташування батальйону “Донбас” після того як бойовики розпочали там активні дії. У четвер і п’ятницю з’явилася інформація, що бойовики заблокували кілька підрозділів батальйону “Свитязь” на їхніх опорних пунктах у Вуглегірську (населений пункт, розташований неподалік Дебальцевого).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>