Нардеп Барна обматюкав журналіста, який спіймав політика на …

У вівторок, 2 жовтня, нардеп України від фракції “Блок Петра Порошенка” Олег Барна вкотре вразив скандальною поведінкою у кулуарах парламенту. Так, під час одного з голосувань журналісти помітили, як політик одночасно натискав на кнопки за пультами трьох своїх колег.

Відповідне відео у Facebook опублікував журналіст телеканалу 1+1 Ігор Колтунов.

Так, помітивши “кнопкодавство”, Колтунов підійшов до Барни, щоб поцікавитися, чому той голосував за інших народних обранців, що є незаконним. На питання журналіста політик зреагував дуже агресивно.

Читайте також: Порошенко грубощами відповів на запитання журналіста в Миколаєві: відео

Ти якого хр*на до мене пішов? Нах*й пішов, бігом. Під*рас. Ти що, нетрадиційної орієнтації? З квітами ходиш? Ти чого до мене чіпляєшся?,
– вигукнув Барна.

Схоже, нардепа неабияк хвилює тема нетрадиційної орієнтації, адже у червні Барна зареєстрував у парламенті проект закону, яким пропонує заборонити українцям “публічні прояви сексуальної орієнтації”.

Дивіться відео, як Барна обматюкав журналіста:

До слова, це далеко не перший скандал, у який потрапляє запальний нардеп Олег Барна. Так, у грудні 2017 року Барна отримав стусанів від учасників акції під будинком генпрокурора Юрія Луценка. Причиною стало те, що нардеп вдарив кулаком в око учасницю автопробігу.

Окрім того, у жовтні 2017 року, намагаючись потрапити на ранкове засідання Верховної Ради, Барна нарвався на розлючений натовп мітингувальників, які побили та обплювали політика з вигуками: “Йди працюй!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>