Нардеп Савченко пояснила, кому показала непристойний жест в Раді

Народний депутат Надія Савченко заявила, що її вчорашня витівка з непристойним жестом у вигляді середнього пальця було адресовано прем’єр-міністру Володимиру Гройсману. Про це вона розповіла в коментарі телеканалу NewsOne.

Вона розповіла, що це сталося під час голосування за бюджет.

“Незважаючи на створену навколо мене репутацію імпульсивної людини, я людина врівноважена, у мене немає необдуманих вчинків. В черговий раз Гройсман продемонстрував неповагу до парламенту… Було голосування за бюджет… Я показала це конкретно Гройсману”, – розповіла депутат.

Вона зазначила, що її дії були відповіддю на жест прем’єра.

“Після того, як закон не пройшов, і Він в черговий раз поставив його на голосування, Гройсман почав тиснути на жалість, мовляв, через депутатів буде недофінансування пенсій тощо… Після цього я йому через весь зал закричала, що не потрібно тиснути на жалість, а потрібно працювати, то я хочу вам показати, який показав жест Гройсман”, – зазначила Савченко, після чого піднялася зі стільця і продемонструвала жест, який, за її словами, показав український прем’єр.

У той же час нардеп висловила надію, що камери змогли зафіксувати не тільки її витівку, але і жест Гройсмана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>