Наслідки обстрілу сьогодні: троє вояків убитих, четверо — поранені

Наслідки обстрілу сьогодні: троє вояків убитих, четверо — поранені

Прес-офіцер АТО у Донецьку Олексій Дмитрашківський повідомив про втрату трьох українських бійців, та поранення ще чотирьох в результаті обстрілу членами незаконних збройних формувань позицій українських військовослужбовців поблизу Слов’янська.

“На блокпосту під Слов’янськом в результаті обстрілу бойовиків загинули три українських бійця, ще четверо поранені”, – сказав Дмітрашковський.

Своєю чергою прес-служба Національної гвардії повідомляє про поранення одного “гвардійця” на блокпосту поблизу Слов’янська.

За їхньою інформацією, близько 14.00 почався масований обстріл блокпоста, де несуть службу військовослужбовці Національної гвардії України. “Обстріл ведеться із стрілецької зброї і мінометів”, – наголошується в повідомленні.

ТСН нагадує, що раніше командир “Донбасу” повідомив про двох вбитих бійців і вимагає воєнного стану. Семенченко впевнений, що з терористами домовлятися не можна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>