Наставник Динамо про нову дуель з Янг Бойз: ніяких особливих …

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич відреагував на підсумки жеребкування групового етапу Ліги Європи, в якому його команда зустрінеться з Янг Бойз, Партизаном і Скендербеу.

Відповідаючи на питання, чи варто вважати ще одну зустріч зі швейцарським суперником, від якого український колектив вилетів в кваліфікації Ліги чемпіонів, іронією долі, тренер з посмішкою припустив, що у декого на жеребкуванні були хворі руки, повідомляє офіційний сайт київського клубу.

“Ніяких особливих реваншистських настроїв у нас не буде. Всі ми знаємо можливості команди, і нас чекає ще одне протистояння з Янг Бойз, правда, вже в іншому турнірі”, – додав Хацкевич.

Наставник Динамо зізнався, що поки нічого не знає про Партизан, крім того, що у сербського клубу божевільна підтримка на стадіоні, у той час, як по Скендербеу у нього більше інформації, адже ця команда знайома по товариських матчах.

“Краще б нам випали команди на зразок Кельна або Хоффенхайма, з якими нам цікавіше було б зіграти”, – вважає Хацкевич.

За підсумками жеребкування суперниками Динамо в груповому етапі Ліги Європи стали Янг Бойз, Партизан і Скендербеу.

Напередодні Динамо обіграло Марітіму та пробилося до групового раунду єврокубка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>