Нас зарано списувати з рахунків – Є.Мурзін про Євробаскет – УНН

Євген Мурзін

КИЇВ. 28 серпня. УНН. У переддень відльоту до Ізраїлю на чемпіонат Європи з баскетболу головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін поділився думками у різних аспектах підготовки до першості, передає УНН з посиланням на ФБУ.

 

“З нетерпінням очікую цього чемпіонату Європи, це вже не перший для мене такий турнір. Є вже досвід виступів. Багато хто з журналістів поквапився записати нас до аутсайдерів. Так, наші результати у товариських матчах не вселяють оптимізму для вболівальників. Але я можу сказати з усією відповідальністю – ми битимемося у кожному матчі. На сьогоднішній день ми виступаємо не найсильнішим складом. Є і травмовані гравці, не змогли ми домовитися з гравцями, що виступають в НБА, відсутній натуралізований гравець. Але, я впевнений – ми битимемося у кожному матчі, зробимо чимало сюрпризів і  зарано списувати нас з рахунків”, – зауважив наставник.

За словами тренера у складі команди досі є баскетболісти з мікротравмами: “щодо складу 12 гравців, його ще не можу назвати. Саме через мікротравми деяких гравців (Пустозвонов, Конєв). Ми повеземо повністю здорових, повністю готових гравців, які вийдуть і виконуватимуть завдання на майданчику у повному обсязі. Мені потрібна віддача на 100, навіть на 110 відсотків, якщо не на усі 120. У кожній грі. Тому якщо у людини будуть мікротравми, він не зможе віддаватися грі повністю”.

Крім того, Мурзін розповів щодо першого суперника на європейській першості – збірної Німеччини.

“Усі команди з нашої групи мають у своїх складах гравців НБА. Команда Німеччини – дуже гарна команда, дисциплінована у першу чергу, добре укомплектована. Одне з найперших завдань, що стоїть перед нашим тренерським штабом – це нейтралізація їх лідера – Деніса Шредера. Це складне завдання. Навіть остання їхня гра з французами показала, що навіть у Франції він набрав 23 очки. Виграли французи, і наше завдання – виграти. Дуже багато гравців (у складі збірної Німеччини – ред.) з Євроліги, з чемпіонату Іспанії. Тому досить сильна і досвідчена команда. Швидка, рухлива, дисциплінована, добре грає у захисті і плюс – хороший тренер. Буде важко, але ми налаштовуємося, ми готуємося”, – додав український фахівець.

Зауважимо, що чемпіонат Європи, котрий пройде у чотирьох країнах, стартуватиме 31-го серпня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>