«Нас не стосується»: директор стоматполіклініки про гепатит …

Головний лікар КЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» Олександр Кобись запевняє, що у його закладі неможливо заразитись гепатитом.

Про це він повідомив під час засідання виконкому міської ради 24 січня.

«Нас це не стосується», – запевнив він, коментуючи запитання Ігоря Алєксєєва про те, чи роблять у медзакладі експрес-тести на виявлення гепатиту. «Це європейська практика, коли людині роблять експрес-тест, щоб унеможливити зараження», – сказав Алєксєєв.

Також ішлося про те, що швидкісна діагностика допоможе з’ясувати, чи був пацієнт заражений до приходу на прийом стоматолога, чи зараження відбулося під час лікування. На це Олександр Кобись відповів, що у медустанові є багато обладнання для стерилізації інструментів, тож передача гепатиту від пацієнта до пацієнта не стосується луцької стоматологічної поліклініки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>