«Нас просто тупо хочуть кинути»: лучани про ремонт дороги … – Волинь 24 (прес

Мешканці вулиці Липовецької, що у Луцьку, проти ремонту дороги біля їхніх будинків піском та щебенем.

Про це йдеться у сюжеті “12 каналу”.

Люди обурюються мовляв узгодили з керівництвом міста, що цю вулицю вперше за століття заасфальтують. Роботи мали б розпочатися наступного року. Але, кажуть жителі, комунальники вирішили тільки засипати ями і на тому все.

«Ми відмовилися 11 жовтня на прийомі Григорія Недопада від тимчасівки, яку вони нам пропонують – висипати і на зимовий період засипати ці калюжі. Воно нічого не дає. І нас просто тупо хочуть…кинути». – каже місцевий мешканець Григорій Клепач.

Місцеві кажуть, що такі роботи – це спроба дешево відбутись і не робити капітальний ремонт.

Латають дорогу працівники «Луцькспецкомунтранс». Кажуть. Засипають дірки на дорозі, бо не було де дівати старого асфальту. Після протестів місцевих, спецтехніка покинула місце ремонту.

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад каже, що роботи абсолютно не вплинули б на капітальний ремонт вулиці. Навпаки, комунальники намагались зробити якнайкраще.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>