НАТО повинно бути готовим до будь-яких непередбачуваних дій …

КИЇВ. 11 травня. УНН. НАТО повинно не лише моніторити ситуацію в Криму, а і готуватися до будь-яких дій з боку Росії. Про це в ефірі “5 каналу” сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає УНН.

“Та кількість потужної зброї, яка розміщена в Криму, призведе до військових дій не лише між Україною та Росією. Це може залучити туди і інші країни, які вимушені будуть захищати свою територію”, – сказав лідер кримських татар.

На його переконання, НАТО повинно не лише моніторити ситуацію в Криму.

“НАТО повинно бути готовим до будь-яких непередбачуваних дій з боку Росії, бо лютий 2014 року нам всім продемонстрував, що Росія готова на все”, – наголосив Р.Чубаров.

Нагадаємо, 18 березня 2014 року президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся “референдум” про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову “Про незалежність Криму”.

14 вересня в анексованому РФ Криму відбулися “вибори” за російським законодавством в “Державну раду”, а в Севастополі — в “законодавчі збори” міста. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради Криму став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>