Нацкомісія з цінних паперів оновила список сумнівних інвестпроєктів

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НКЦПФР.

Зазначається, що НКЦПФР постійно і системно вивчає ринок стосовно роботи на ньому добросовісних учасників ринку і повідомляє про чергову порцію сумнівних інвестиційних проєктів.

Станом на січень 2022 року Комісія фіксує 123 сумнівні фінансові проєкти. До них додались: AKcapital, Big Money Team, 12Trader, 500Capital, Gemuco, FIN-CASE, FxPower, BattleTrade, Liquid Capital та X100 INVEST.

Читайте також: Шмигаль обговорив проведення українсько-австрійського бізнес-форуму

«Для регулятора одним із головних завдань є захист прав та інтересів інвесторів. Тому, зважаючи на поки що низький рівень фінансової грамотності і винахідливість певних проєктів, ми моніторимо ринок і попереджаємо про ті компанії, до яких в нас є питання», – зазначив член НКЦПФР Іраклій Барамія.

У регуляторі закликали українців громадян бути обачними і ретельно оцінювати ризикиперед тим, як інвестувати свої кошти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>