Нацрада опублікувала повний список заборонених фільмів і серіалів в Україні

Робота в рамках захисту інформаційного простору триває, цей перелік, час від часу, буде доповнюватися.

Упродовж 2014-2016 рр. Держкіно відмовило у державній реєстрації та скасувало прокатні посвідчення на трансляцію понад 500 фільмам і серіалам.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

“За результатами постійних моніторингів телеканалів Національна рада щотижня звертається до Державного агентства України з питань кіно стосовно дотримання телекомпаніями вимог Законів України “Про кінематографію” і “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” для вжиття відповідних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що телесеріали і художні фільми, в яких регулятор вбачає ознаки порушень законодавчих норм, передаються для розгляду Експертній комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів.

Перевіривши експертизу і здійснивши аналіз аудіовізуальних творів, члени комісії роблять висновок про їхню відповідність нормам чинного законодавства, на підставі якого Держкіно може відмовити у державній реєстрації фільмів та видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів або його скасувати.

Також повідомляється, що оскільки така робота в рамках захисту інформаційного простору триває, цей перелік, час від часу, буде доповнюватися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>