Нашу команду пограбували, — президент "Українських отаманів …

Нашу команду пограбували, — президент "Українських отаманів …

Про це повідомляє прес-служба “Українських отаманів”.

На думку Продивуса, рахунок матчевої зустрічі з росіянами, яка відбулася 21 лютого, абсолютно не відповідав реальному перебігу подій у ринзі. З цього приводу він виразив незадоволення діями суддів матчу та наголосив, що буде відстоювати інтереси команди перед керівництвом AIBA.

На мою думку, у поєдинку в Волгограді нашу команду відверто пограбували і зробили це на очах у всього світу. Закривати очі на подібні речі я не буду. В Росії в нас не тільки відібрали дві перемоги, а ще й позбавили наших боксерів шансів на подальшу боротьбу за Олімпійські ліцензії,
— наголосив президент клубу.

“А це більш ніж принципове питання для мене як президента клубу та Федерації боксу України. Вечір боксу в Росії показав, що ми маємо конкурентну команду, яка може нав’язати боротьбу найсильнішим командам. Проте змагатися ще й проти третьої сили, якою в матчі з росіянами виступила суддівська бригада, я не бачу сенсу. Ми за чесну боротьбу та справедливі результати”, — зазначив Продивус.

Читайте також: Британський боксер вийшов на ринг у футболці з тризубом

На його думку, боксери та тренерський склад “Команди Росії” не були зацікавлені в підкупі суддів, тому тут була присутня третя сторона.

“Я знаю, що протест за правилами ми подавати не можемо. Проте, сидіти склавши руки я не буду… Ми маємо виборювати повагу до себе та рівне відношення з боку суддів до усіх команд Всесвітньої серії боксу. Тому ми вже висловили своє незадоволення керівництву WSB та надіслали офіційний лист до дирекції AIBA з проханням розібратися у виниклій ситуації та зробити усе можливе, щоб подібного у змаганнях WSB більше не повторювалося”, — повідомив Продивус.

Читайте також: В “Українських отаманів” троє дебютантів

Він наголосив, що зніме команду зі змагань, якщо цей лист буде проігноровано та подібне суддівське свавілля буде повторюватися надалі.

Щодо найближчого поєдинку проти кубинської команди Володимир Продивус зазначив: “Найближчої п’ятниці ми будемо змагатися з найсильнішою командою змагань Всесвітньої серії боксу минулого сезону. Тому, я впевнений, що ми станемо свідками надзвичайно цікавих поєдинків. Я вірю у нашу команду та вірю в те, що ми дамо бій кубинцям”.

Нагадаємо, 21 лютого у Волгограді “Українські отамани” поступилися росіянам з рахунком 0:5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>