Наш земляк став лауреатом фестивалю фронтової пісні — Нова Каховка.City

28 червня у Дніпрі відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль фронтової пісні «Пісні, народжені в АТО». Гала-концерт музикантів, попередньо відібраних з кількох сотень виконавців, провели у літньому театрі парку імені Шевченка.

Організатори кажуть, що це більше ніж просто музичний фестиваль. Це найбільший пісенний проект України, який народився у Дніпрі у травні 2016 року і проходить щорічно. На перший фестиваль з’їхалися 20 виконавців із різних регіонів. Після фестивалю вийшов перший в Україні диск «АТОшних пісень». Лауреати об’їхали з гастролями всю Україну, також давали концерти на передовій. Найкращі треки записали у професійній студії звукозапису та випустили три альбома військово-патріотичних пісень.

Цього року у відборі на фестиваль взяли участь кілька сотень виконавців. Право виступити перед повним залом у Дніпрі отримали 20 учасників – як лауреатів минулих фестивалів, так і новачків. Це бійці, волонтери, рідні загиблих військовослужбовців, а також виконавці, чиє життя і творчість пов’язане з війною на Донбасі. Учасники презентували авторські композиції – від ліричних пісень до важкого року. У програмі були й пісні, які з’явилися прямо на передовій.

Виступає Сергій Цигіпа Фейсбук

На гала-концерті фестивалю в якості лауреата виступив наш земляк, організатор новокаховських фестивалів минулих років «Рок-серпень» та «Рок-н-ролл Таврический», керівник творчого об’єднання «Каховський плацдарм» Сергій Цигіпа. Він – учасник АТО, служив у спеціальних військах.

– Коли у травні організатори оголосили прийом творів на фестиваль, я послав текст своєї пісні «Старобранці ідуть на війну», – розповів NovaKahovka.City Сергій Цигіпа. – Мене попросили надіслати відео виконання. Я тоді їздив по Україні зі Святославом Вакарчуком, часу зробити якісний ролик не було, тому послав любительський запис. І мене у числі 20 лауреатів запросили на гала-концерт. Пісню глядачі прийняли дуже тепло. Потім до мене підходили літні ветерани АТО і дякували: «Нарешті хоч хтось написав про нас пісню!»

Вітаємо нашого земляка і пропонуємо переглянути миттєвості фестивалю у світлинах зі сторінки фестивалю у Фейсбуці. На відео з офіційної сторінки Дніпропетровської ОДА виступ Сергія Цигипи починається з 37-ої хвилини.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>