На Волині учасники АТО нарікають на недостатність коштів для реабілітації

У Камінь-Каширському районі з 267 учасників АТО 29 – інваліди. Найбільше їх турбує питання оздоровлення та реабілітації, адже коштів, які виділяє держава, недостатньо.

«Влада про нас забула». З такими словами до народного депутата Ірини Констанкевич під час зустрічі у Камінь-Каширську звернувся учасник АТО Валентин Мельник, повідомляється на сайті парламентаря.

«Всі ми інваліди, бо кожен із нас залишив своє здоров’я на війні, однак про нас держава забула. Пролікуватися у нашій районній лікарні – не підйомна сума для атовців, потрапити у госпіталь теж неможливо», – нарікає учасник АТО.

Учасників АТО турбує питання оздоровлення та реабілітації.

«Щоб нам надали роз’яснення щодо оздоровлення, де в депутатському запиті до Кабінету міністрів ми будемо говорити про те, що розміри на оздоровлення недостатні. Як тільки надійде відповідь, ми відразу опублікуємо її в місцевій газеті», – каже Ірина Констанкевич.

Нардеп запевнила, що триматиме цю проблему на контролі. До слова, в районі 64 тисячі жителів, 46 тисяч із них пільговиків. Про це стало відомо під час зустрічі в управлінні соцзахисту Камінь-Каширського району.

«За 2018 рік управлінням соцзахисту виплатило населенню допомог, пільг та компенсацій на суму 368 мільйонів », – розповідає Максим Демидюк, начальник управління соцзахисту Камінь-Каширської РДА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>