На в’їздах у Київ посилять блокпости снайперами і захисними …

На в’їздах у Київ посилять блокпости снайперами і захисними …


На в’їздах до столиці України посилять 8 блокпостів, де перевірятимуть автомобілі на наявність зброї і вибухонебезпечних засобів.

Як повідомляє прес-служба КМДА, про це заявив сьогодні на прес-конференції начальник ГУМВС України у Києві, генерал-полковник Олександр Терещук, інформує «Публіцист».

«Буде стояти кілька плит, які будуть захищати працівники міліції, там і снайпери будуть знаходитися, тому що ситуація неординарна. Є люди, які провозять гранати і їх треба комусь знешкодити», – зазначив Терещук.

За його словами, з цією ж метою у Києві створено три бронегрупи – одна з них знаходиться в центрі столиці, інша – на лівому березі Дніпра, а третя – на правому березі. У метро з’являться додаткові засоби для виявлення вибухівки і небезпечних речовин. Також правоохоронці планують розширити кінологічний центр метрополітену.

Він наголосив, що ми живемо не в мирний час, тому всі повинні зрозуміти такі рішення.

За його словами, за січень нинішнього року в Києві кількість розбійних нападів із застосуванням холодної зброї та насилля зросла вдвічі, ніж за аналогічний період 2014-го. Проте й таких злочинів стали розкривати більше. Так, за цей січень було скоєно 12 вбивств, з яких 9 розкрито, а в 3-ох випадках встановлено особистості злочинців.

Як наголосив Олександр Терещук, правоохоронців непокоїть зростання зброї, яку громадяни зберігають незаконно. За нинішній місяць вилучено 50 одиниць, тоді як в січні торік – лише 6. Це і є головною причиною такого рішення.

За словами заступника голови Київської міської держадміністрації Петра Пантелєєва, більша частина укріплень буде готова протягом одного-двох тижнів.

Через це у столиці посилили і охорону всіх життєво важливих об’єктів. Як зауважив заступник голови Київської міської державної адміністрації, для чіткої координації всіх відповідних підрозділів створено оперативний штаб під керівництвом Київського міського голови, а система цивільного захисту приведена в стан підвищеної готовності.

Крім того, Петро Пантелеєв розповів, що наразі триває перевірка стану сховищ, де кияни та гості столиці зможуть швидко укритися в разі загрози: переходи, станції метрополітену, паркінги, підвали житлових будинків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>