На Дніпропетровщині стартує новий освітній проект «Primaries …

12 квітня в Молодіжному Центрі Дніпропетровщини стартує перший етап освітнього проекту «Primaries», або Школа молодого політика. Про це повідомили у прес-службі Молодіжного центру Дніпропетровщини, інформує Дніпроград.

Протягом трьох днів тут проведуть по 3 навчальні сесії, присвячені розумінню політичної волі, необхідності брати участь у виборах, а також децентралізації та іншим державним реформам. Учасникам розповідатимуть, які основні інструменти необхідно використовувати у роботі з місцевою владою та як завдяки отриманим знанням реалізувати власні важливі для їхніх громад ініціативи.

«Головна мета проекту полягає в тому, щоб молоді люди брали активну участь у прийнятті важливих для держави рішень – від голосування на виборах до роботи в органах місцевого самоврядування або в органах державної влади» – зазначив керівник КП «Молодіжного Центру Дніпропетровщини» Сергій Кривогуз.

Взяти участь у заході можуть усі охочі активні люди, віком від 17 до 35 років. У рамках програми оголошено конкурс на участь у триденному тренінгу. Заповнити заявку можна тут.

Старт подачі заявок: 27 березня 2018 р. Кінцевий термін – 10 квітня 2018 р.

Наступні етапи відбудуться у Кривому Розі, Павлограді та Новомосковську. У рамках проекту створять мінімум 4 робочі групи, що будуть націлені на розвиток громадянського суспільства громадах, реалізують проекти в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також створять платформу з обміну досвідом. Крім того, проект сприятиме розбудові якісного нетворкінгу між громадами Дніпропетровської області.

Автор: Іван МУРАХА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>