На Донеччині тракторист підірвався на міні, коли орав поле

Біля прифронтового Гнутового тракторист побачив таблички з надписом «Міни», але подумав, що поле вже розміновано. Він отримав різані рани голови, з лікарні його відпустили додому.

В селі Черненко, що біля прифронтового Гнутового, на міні підірвався 42-річний тракторист, повідомили в ГУ Нацполіції в Донецькій області.

Це сталося, коли мешканець Талаківки орав поле на прохання фермера. Він потрапив до міської лікарні Маріуполя з різаними ранами голови, але незабаром його відпустили додому.

Як вказали в поліції, тракторист бачив таблички з надписом «Міни», але проігнорував попередження. Свій вчинок пояснив тим, що чомусь подумав, що поле вже разміновано.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч.2 ст.115 (Замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України.


фотографії:
dn.npu.gov.ua

За період з початку 2015 року це вже 8-й випадок, коли при виконанні сільськогосподарських робіт трактор наїжджав на міну. Загалом, від підривів на розтяжках, мінах і інших невідомих вибухових пристроях з початку року в Донецькій області загинули 30 мирний жителів, з них 4 дитини, 9 жінок і 17 чоловіків. Поранено 75 людини (5 дітей, 28 жінок і 42 чоловіка).

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>