На замітку вболівальникам: роботу метро подовжать на годину

До уваги вболівальників та гостей НСК «Олімпійський»!

Звертаємо увагу, що 19 жовтня 2017 року, в день матчу «Динамо» (Київ, Україна) та «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія), міський громадський транспорт Києва працюватиме в посиленому режимі, а роботу метрополітену подовжать на 1 годину.

З 21:05 цього дня на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Для безпеки гостей стадіону за 1 годину до початку матчу (о 21:05) станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди прямуватимуть без зупинки), станція «Палац Спорту» закрита на вихід, а станція «Площа Льва Толстого» закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого».

Для зручності відвідувачів матчу в ніч з 19 на 20 жовтня робота київського метрополітену буде подовжена на 1 годину, а після проходження останніх поїздів метро від станцій буде організовано і подовжено перевезення пасажирів наземним громадським транспортом.

Просимо вболівальників відповідно скоригувати свій маршрут і приходити на гру заздалегідь. Ворота «Олімпійського» відкриваються для гостей за дві години до стартового свистка арбітра, о 20:05.

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>