На зимовій Олімпіаді-2018 можуть заборонити гімн РФ

Чиновники МОК розглядають варіанти санкцій проти РФ через допінговий скандал.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) розглядає заходи покарання для Росії за допінгові порушення, в тому числі на Олімпіаді-2014 в Сочі, передає The New York Times з посиланням на джерела.

Посадові особи МОК розглядають варіант допуску росіян на Олімпіаду-2018 в Південній Кореї, за умови, що національний гімн Росії не буде виконуватися, а російська делегація не братиме участі в церемонії відкриття.
 
Також вищі олімпійські чиновники розглядають можливість участі російських спортсменів під нейтральним прапором або в нейтральній формі.
 
Видання зазначає, що МОК навряд чи повністю заборонить Росії брати участь в Іграх, однак може застосувати значний фінансовий штраф або не допустить спортсменів, замішаних в допінговому скандалі.
 
Очікується, що рішення щодо допуску збірної Росії до Ігор-2018 року оголосить голова МОК Томас Бах на засіданні на початку грудня.
 
Нагадаємо, Всесвітнє антидопінгове агентство опублікувало доповідь, в якій стверджується, що більше тисячі російських спортсменів в майже 30 видах олімпійського і паралімпійського спорту користувалися допінговою держпрограмою.
 
Експерти підтвердили підміну допінг-проб російських спортсменів на Олімпійських іграх в Сочі в 2014 році.
 
МОК: Росію покарають за допінг на Олімпіаді

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>