На Луганщині знищено трьох диверсантів, АТО просунулось на …

На Луганщині знищено трьох диверсантів, АТО просунулось на …

Бойовики в ніч на п’ятницю з “Градів” і мінометів обстріляли позиції українських силовиків в зоні проведення антитерористичної операції, повідомляє керівник групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

“Скоєно напад диверсійної групи на колону сил АТО поблизу н.п. Капітаново (Луганська обл.). Втрат з нашого боку немає. Вогнем знищено мінімум 3 диверсанта”, – розповів Тимчук.

“Терористами здійснені мінометні обстріли блок-постів сил АТО поблизу н.п.Смоляниново і Муратове (Луганська обл.). Втрат серед військовослужбовців немає. Був відкритий вогонь у відповідь “, – написав він у соцмережі Facebook у п’ятницю вранці.

У той же час, з ракетних систем залпового вогню “Град” бойовики обстріляли позиції сил АТО на території Луганського аеропорту. Обійшлося без втрат серед українських військовослужбовців.

Він також зазначив: “З автоматичної стрілецької зброї і гранатометів обстріляли блок-пост сил АТО біля н.п. Максимільянівка (Донецька обл.). Дані щодо втрат уточнюються”.

“Сили АТО здійснили перегрупування, зімкнувши кільце і просунувшись углиб території, умовно контрольованої терористами, на 10-15 км. На зайнятій території проводиться інженерне обладнання місцевості”, – розповів Тимчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>