На нас чекає кропітка робота з виконання угоди про асоціацію з …

КИЇВ. 10 червня. УНН. На Україну четкає кропітка робота з виконання угоди про асоціацію з ЄС. Про це сьогодні у своєму виступі під час урочистостей з нагоди безвізу з ЄС, які проходять на Європейській площі у Києві, заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент УНН.

“Зі стартом безвізу, відбулась ще одна надзвичайно важлива подія – завершення ратифікаціі угоди про асоціацію з ЄС. Боротьба за підписання цієі угоди розпочалась 3,5 роки тому на цьому самому місці і зараз король Нідерландів підписав закон, яким його країна дала зелене світло асоціації. Його величність поставив крапку в історії, що затягнулась і в якій мені, нашим дипломатам і всій нашій команді прийшлось добряче попрацювати. Тепер на нас всіх чекає тривала та кропітка робота з виконання цієі угоди”, – заявив він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди запровадження безвізу з ЄС на Європейській площі у Києві заявив, що у безвізу є початок, а кінця – не буде.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>