На Німеччину обрушився ураган “Ксав'єр”, загинули 7 осіб – РБК

На півночі і сході Німеччини ураган “Ксав’єр” забрав життя щонайменше семи людей. Про це повідомляє DW.

Наголошується, що причиною загибелі людей стало падіння гілок дерев, в основному жертви перебували в авто.

Так, у федеральній землі Бранденбург загинули в загальній складності чотири людини. Ще одна жінка загинула в Гамбурзі, а поблизу міста Шверін у федеральній землі Мекленбург – Передня Померанія загинув водій вантажівки. Життя ще однієї людини негода забрала в Берліні.

При цьому багато людей потребують допомоги. Тільки протягом двох годин рятувальники в Гамбурзі отримали понад 700 викликів, їх кількість протягом дня продовжувала зростати. Також в Гамбурзі частково, а в Берліні повністю не працює наземний громадський транспорт.

У столиці Німеччини введено надзвичайний стан.

У свою чергу, німецька залізниця Deutsche Bahn скасувала поїзда у федеральних землях Шлезвіг-Гольштейн, Нижній Саксонії, Бремені, частково в Мекленбурзі – Передній Померанії, а також на гілках швидкісного сполучення Берлін-Гамбург і Берлін-Ганновер. Шторм також вплинув на режим роботи ряду аеропортів регіону.

Також повідомляється, що в деяких країни швидкість вітру досягала майже 180 кілометрів на годину.

Нагадаємо, в Пуерто-Ріко через ураган “Марія” загинули 10 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>