На паперть: куди веде росіян політика Кремля

Влада Росії протягом останнього часу настільки скоротила витрати, що скоро людям доведеться “піти по світу з простягнутою рукою”.

Про це на сторінці у Facebook написав Слава Рабінович.

” Знижують і без того сміховинні витрати на охорону здоров’я на 33 (!!!) відсотки в 2017 році. Витрати держави на стаціонарну медичну допомогу скоротяться на 39%. Витрати на амбулаторну допомогу громадянам впадуть майже в два рази. Витрати на прикладні дослідження урізані на 21%”, – написав він.

За його словами, зростають витрати тільки на оборонні потреби, в той час, як населення рекордно збідніло.

” Витрати на оборону і силовиків зростають. “Ефективна бюджетна політика” в дії. Бюджет 2017 року зверстаний з дефіцитом в 2,74 трлн рублів, тобто практично кожен п’ятий рубль витрат держави не забезпечений живими грошима”, – додав Рабінович.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що російська православна церква порадила росіянам більше народжувати, незважаючи на бідність у країні. Жінок закликають адаптовуватись до суворих умов і не шукати щастя у грошах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>