На Полтавщині через підозру у вбивстві депутата-"свободівця" затримали його колегу з партії Ляшка

У Миргороді Полтавської області депутата Радикальної партії Хачатура Хачатряна затримали у справі про вбивство його колеги з ВО “Свобода” Олега Супруненка.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook нардеп Олег Ляшко.

“Мені стало відомо, що депутата Миргородської міської ради від РПЛ Хачатура Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві його колеги-депутата від ВО “Свобода” Олега Супруненка”, – повідомив він.

За словами Ляшка, йому наразі невідомі обставини кримінальної справи. Окремо він запевнив, що не буде за жодних обставин прикривати злочинців.

“Я вимагаю від Хачатура Хачатряна скласти мандат і постати перед правосуддям. Усі, хто причетні до цього нелюдського злочину, мають бути найсуворіше покарані!” – додав лідер Радикальної партії.

Своєю чергою депутат Ради від ВО “Свобода” Олександр Аронець оприлюднив фото підозрюваного у вбивстві колеги Хачатура Хачатряна і закликав людей під’їжджати до райсуду у Полтаві, де розглядатиметься справа про вбивство.

“Зараз у Октябрському районному суді м. Полтава буде суд над цим нелюдом та ще двома підозрюваними. Одним підозрюваним у замовленні вбивства і двома підозрюваними у виконанні вбивства. Прошу тих, хто має можливість підтягнутись, аби суд не відпустив “радикала”, – наголосив він.

Нагадаємо, депутата від ВО “Свобода” Олега Супруненка жорстоко побили у Миргороді 12 липня, коли він повертався додому після роботи. Депутат отримав важкі травми, його знайшли непритомним на узбіччі. 7 серпня він помер у реанімації. У Олега залишилися дружина та маленький син.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>