На Прикарпаття запрошують молодих літераторів з цілої …

1 липня в Івано-Франківську розпочнеться резиденція для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен”, пише “Стик”.

Учасники заходу 30 днів житимуть в Івано-Франківську в хостелі «Феномен», їх забезпечать харчуванням в місцевих арт-кафе. Резиденти стануть учасниками мистецьких експедицій в карпатські села, проведуть вихідні в селі Брустурах, матимуть спільні трапези з культовими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Галиною Петросаняк та ін.

Від учасників вимагається кожного тижня писати есе розміром 3-5 тисяч знаків. Тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками кількох заїздів, а також публікуватимуться у місцевих виданнях. Заявки на участь приймаються до 20 червня. У заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), мотивацію на свою участь в Резиденції. Вік учасників програми 18-30 років, які проживають поза межами Івано-Франківської області.

Версія для друку

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>