На припинення вогню Порошенком Путін відповів наказом про …

На припинення вогню Порошенком Путін відповів наказом про …

На припинення вогню Порошенком Путін відповів наказом про повну бойову готовність й танками та артилерією біля кордонів України

Війська центрального військового округу РФ приведено у повну бойову готовність.

Відповідне рішення ухвалив президент РФ Володимир Путін, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Як зазначив глава Міноборони РФ Сергій Шойгу, Путін прийняв рішення провести раптову комплексну перевірку бойової готовності всього складу Центрального військового округу. “Відповідно до його розпорядження 21 червня з 11:00 мск війська Центрального військового округу, а також з’єднання та військові частини, що дислокуються на її території, переведено у бойову готовність “Повна”, – сказав Шойгу.

Він уточнив, що перевірка триватиме з 21 по 28 червня (тобто, практично на той же період, на який в Україні оголошено припинення вогню – Експрес)

В ході раптової перевірки ЦВО 98-я повітряно-десантна дивізія буде перекинута з Іваново у Челябінську область.

На початку червня за наказом Путіна пройшла раптова перевірка боєготовності Залізничних військ Центрального військового округу. Спеціальне навчання з з’єднаннями і військовими частинами Залізничних військ ЦВО в рамках перевірки пройшло в Сибірському федеральному окрузі.

Як відомо, з 9 по 20 червня в Балтійських країнах – Латвії, Литві, Естонії – проходили навчання НАТО Saber Strike-2014 (“Удар шаблі”). У навчаннях брали участь понад 4800 військових із 10 країн. Під час навчань буде використано чотири танки Leopard 2 A5. Вже 10 червня в РФ на території Калінінградської області почалися навчання з військами Балтійського флоту, Повітряно-десантних військ і Військово-повітряних сил Росії. Навчання проходило одночасно з міжнародними навчаннями “Saber Strike-2014″ і “Baltops-2014″, які стартували в Європі, повідомляє Міністерство оборони РФ. “Кількість залучених до навчань у Калінінградській області сил і засобів Міноборони Росії порівнянна з кількістю особового складу, озброєння й військової техніки, задіяних у прикордонних навчаннях, які проводять країни НАТО”, – йдеться у повідомленні. Навчаннями керує командувач військами Західного військового округу.

Разом з тим, у НАТО повідомили про наявність щонайменше кілька тисяч російських військ на кордоні з Україною.  У Держдепартаменті США заявили, що Росія зосередила танки та артилерію на кордоні з Україною, що може бути використано терористами. 

В  РФ заперечують наявність російського озброєння на кордонах з Україною, попри те, що на Донбасі були помічені колони військової техніки з прапорами РФ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>