На підприємствах, пов'язаних з Курченком, влаштували обшуки

На підприємствах, пов'язаних з Курченком, влаштували обшуки

Заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе розповів, що прокуратура спільно із поліцією Одеської області проводить обшуки на підприємстві ДП «Укртранснафтопродукт» і чотирьох інших підприємствах, які пов’язані із розкраданням нафтопродуктів Сергієм Курченком.

Про це він повідомив у соцмережі, передає «Преса України».

Давид Сакваралідзе зазначив, що справа про розкрадання нафтопродуктів Курченком була реанімована ним із надр Генеральної прокуратури. За його словами, правоохоронці проводять обшуки у підприємствах пов’язаних із бізнесменом, зокрема, у теперішніх керівників і засновників ДП «Укртранснафтопродукт», а також у чотирьох інших пов’язаних з ними підприємствах в Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві і Херсоні.

Окрім того, Сакваралідзе розповів, що суд наклав арешт на понад 100 млн гривень, які були отримані внаслідок реалізації даних нафтопродуктів.

«Вчора правоохоронці пред’явили представникам державного підприємства і банку рішення суду, згідно з яким вони протягом наступних декількох днів зобов’язані перерахувати ці кошти на розрахунковий рахунок Головного управління Національної поліції в Одеській області. У нас є вагомі підстави вважати, що ці кошти були вкрадені, їх там немає і бути не може», – додав Сакваралідзе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>