На сайті Ради з’явився сервіс електронних петицій

Сервіс електронних петицій на сайті парламенту запущений в тестовому режимі.


Верховна Рада

<!–    –>

На сайті Верховної Ради з’явився сервіс електронних петицій, повідомляє прес-секретар голови українського парламенту Дмитро Столярчук.

“З сьогоднішнього дня сервіс електронних петицій – на сайті Верховної Ради. Поки що в тестовому режимі”, – написав Столярчук в Facebook.

Як повідомляє прес-служба парламенту, сервіс “Електронні петиції” заробив в рамках реалізації пріоритетних заходів щодо створення у Верховній Раді електронного парламенту для забезпечення відкритості та прозорості його діяльності.

Відтепер громадяни України відповідно до Закону України “Про звернення громадян” зможуть звертатися до парламенту з електронними петиціями. Користувачі веб-порталу Верховної Ради можуть переглянути і підписати петицію, збір підписів за які ведеться, переглянути петиції, які вже знаходяться на розгляді в парламенті або створити нову петицію.

Обов’язковою умовою для користувачів, охочих скористатися новим сервісом -авторизація, для якої необхідно заповнити відповідну форму.

Згідно з розпорядженням голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана технічним адміністратором системи “Електронні петиції” є управління комп’ютеризованих систем апарату Верховної Ради України, а відділ з питань звернень громадян апарату парламенту буде здійснювати перевірку, реєстрацію і супровід петицій.

2 липня Верховна Рада прийняла закон про електронні петиції. Петиція, адресована відповідно президенту України, Верховній Раді, Кабінету міністрів повинна бути розглянута за умови збору на її підтримку не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування петиції.


За матеріалами:

Інтерфакс-Україна


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>