На смартфонах Xiaomi заборонили міняти китайську прошивку на глобальну і навпаки – TechToday (прес

Форум обговорення фірмової оболонки Xiaomi MIUI днями переповнився повідомленнями розчарованих користувачів. Вони стверджують, що не можуть поміняти прошивку на своїх гаджетах з китайської на глобальну та навпаки. Раніше Xiaomi офіційно попереджала, що покупцям її смартфонів варто купувати їх тільки через авторизовані точки продажу або в офіційних магазинах своїх країн.


Xiaomi MIUI Mi6

Компанія змінила свою стратегію і тепер на смартфони Xiaomi з китайською MIUI більше не дозволяє ставити глобальну прошивку. Аналогічна ситуація зі смартфонами, призначеними для світового ринку: на них не можна ставити китайську MIUI. Спроба прошити смартфон іншою версією MIUI може зробити з девайсу «цеглину».

Деякі експерти вважають, що блокування прошивок у смартфонах Xiaomi є спробою посилити вплив сервісів Xiaomi, а саме – реклами. Компанія нещодавно повідомила, що комерційні оголошення були та будуть залишатися інтегральною частиною інтернет-сервісів. Виробник постійно змінює підхід у рекламі, разом зі змінами місця та часу її появи.

Останнім часом Xiaomi почала вводити все більше заборон на зміну програмного забезпечення у своїх смартфонах. У серпні власники її апаратів дізналися, що після переходу на MIUI 10 вони отримали функцію anti-rollback, яка не дозволяє апарату працювати після повернення на попередню версію прошивки. Компанія також ускладнила установку сторонніх прошивок, збільшивши час очікування коду розблокування з 72 до 720 годин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>