На території Запорізької області об’явлені «контртерористичні …

На території Запорізької області об’явлені «контртерористичні …

У зв’язку з вибухом залізничного мосту на перегоні Комиш-Зоря – Розівка, СБУ поширила контртерористичні заходи на територію Запорізької області. Координує РНБО. Вже встановлено диверсійну групу.

«Служба безпеки України поширила контртерористичні заходи на територію Запорізької області у зв’язку з підривом колії та пошкодженням мосту на перегоні Комиш-Зоря – Розівка ДП «Донецька залізниця», – повідомили у прес-центрі СБУ.

За координації РНБО, як йдеться в повідомленні, Служба безпеки, МВС, Національна гвардія і Генеральна прокуратура здійснюють оперативно-слідчі дії з метою розслідування диверсії та затримання її виконавців.

Також повідомляється, що диверсійну групу, яка здійснила цей злочин, встановлено. Триває операція з затримання або знищення диверсантів.

Нагадаємо: 20 січня о 15:00 на території Запорізької області було підірвано залізничний міст, коли по ньому їхав вантажний потяг. З рейок зійшов локомотив та 20 вагонів. Це кваліфіковано як терористичний акт.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>