На український ринок виходить новий китайський бренд смартфонів

Бренд Tecno Mobile з Китаю має намір вийти на український ринок смартфонів в 3 кварталі 2018 року.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, передає Delo.ua.

 

У компанії обіцяють презентувати доступні камерофони, які виробник позиціонує як основний фокус інновацій свого бренду.

Зокрема, в Україні буде представлена ​​серія Camon, націлена на любителів cелфі, серія Pouvoir з посиленими батареями, а також базові смартфони серій POP і F на базі Android™ Oreo™ (Go Edition), оптимізованої для швидкої та енергоефективної роботи в пристроях початкового рівня.

Крім того, бренд презентує кілька моделей кнопкових телефонів в оригінальному дизайні. Всі новинки будуть доступні в декількох колірних варіаціях.

“Компанія проводить величезну кількість досліджень в сфері оптики, щоб запропонувати користувачам видатні камери у всіх цінових сегментах”, – стверджують в Tecno Mobile.

 

Очікується, що гаджети Tecno почнуть продаватися в Україні в другій половині вересня.

 

TECNO Mobile – бренд, заснований в 2006 році в Китаї, преміальний бренд компанії Transsion Holdings. Наразі в продуктовому портфелі бренду смартфони, планшети, кнопкові телефони, сумарний обсяг продажів з моменту заснування становив понад 120 млн пристроїв.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>